top of page

JAK POMÁHÁME

Soup Kitchen
High Fives
Donation Boxes

POTRAVINY PRO POTŘEBNÉ

Lidem kteří se ocitnou v nouzi, zejména, mají-li malé děti, hodně pomohou potraviny, z kterých rodina nějakou dobu vydrží a dokupují si jen potraviny s kratší dobou trvanlivosti. Potraviny je třeba mít kvalitní, častokrát jsou naši klienti s potravinovými alergiemi, po operacích, či těžkých nemocech, či v průběhu léčby. Tyto potraviny nakupujeme, vybíráme a sháníme od sponzorů, abychom je pak mohli roztřídit dle konkrétních potřeb a odeslat tam, kde pomohou nejvíce.

AKCE PRO DĚTI A RODIČE

Pořádáme různé zajímavé akce pro děti a jejich rodiče. Naučné procházky, malování, tvoření. Rodiny tak tráví aktivní čas spolu a dětem je po splnění úkolů odměnou něco dobrého na zub, ve zdravé verzi a bez potravinových alergenů. V Galerii jsou obrázky a videa z akcí a z pomoci

VÝBĚR OBLEČENÍ A POTŘEB

U nás je možné přispět do sbírky oblečením, hračkami či věcmi pro miminka, které pak dle potřeb směrujeme k maminkám a tatínkům samoživitelům v těžké životní situaci. Sbírku oblečení a hraček vždy řídíme dle aktuálních potřeb a zaplněnosti zásob. A pokud i tak něco nevyužijeme, uplatnění tyto věci najdou v pěstounských skladech či v křesťanské charitě v okolí Berounky.

KDO JSME

Jsme Margaret a Josef a od roku 2017 se krom vymýšlení přirozeně bezlepkových receptů, foodblogingu, psaní kuchařek a provozu obchůdku, věnujeme také pomoci ostatním. Vždy se snažíme pomáhat alespoň zmírnit důsledky těžkých chvil a to zejména rodičům samoživitelům nebo starším lidem, momentálně znevýhodněným komplikovanou životní situací, nemocí, nebo prostou nepřízní osudu. Maminkám, tatínkům, jejich dětem, starším lidem, jednotlivcům či celým rodinám. Naše činnost se rozrůstá a naše zkušenosti a možnosti se i díky naším dobrovolníkům a pomoci od spousty dalších fajn lidí, kteří se k nám přidávají a aktivně zapojují, rozšiřuje a přizpůsobuje potřebám lidem, kteří jí opravdu potřebují. Za to jsme moc rádi a vděční, že společně s Vámi můžeme pomoci. Přímo, jako člověk člověku.
Děkujeme :-)

1611140266769_edited.jpg
bottom of page