Team Meeting
Crowd Cheering
Volunteers Packing Food

SBÍRKA SPECIÁLNÍCH POTRAVIN PRO MORAVU

26.06.221

V postižených obcích se distribuují potraviny běžné, ale lidé se speciální dietou (lepek, diabetes, cronova choroba, laktóza) vlastně hladoví. Proto rozesíláme baličky přes Českou poštu přímo konkrétním lidem, kteří se nám ozvali na základě výzvy na našich stránkách Bezlepková Margottka a po živém vstupu na Rádiu Jih. Seznam toho co potřebujeme do sbírky je zde:

FINANČNÍ SBÍRKA NA KONKRÉTNÍ ÚČEL

Momentálně bychom potřebovali finanční pomoc při zařizování startovacího bytu pro naše klienty a při rozjezdu nízkoprahového centra s výrobnou, možností hlídání dětí a konáním kroužků pro děti.

Rozjíždíme startovací byt pro až dvě rodiny po dobu 6 měsíců, který jim poskytne zázemí po dobu, než se s naší pomocí zase postaví na nohy. A aby si během toho měli možnost přivydělat a našetřit na vlastní, mohli ba nám pomáhat ve výrobně, kde si jejich děti zatím mohou pohrát v dětském koutku.

SBÍRKA POTRAVIN

Probíhající

Sbírka potravin probíhá dlouhodobě, tak abychom mohli zásobovat maminky a tatínky po delší dobu, než se uzdraví či postaví více na vlastní nohy a ne jen jednorázově. Když jsou již v lepší pozici zdravotně a sociálně, často sami řeknou, že máme poslat další balíček někomu, kdo to potřebuje více. A my se za ně radujeme a rádi poslechneme.

Volunteer Group

SBÍRKA OBLEČENÍ A HRAČEK

Pozastaveno z důvodu naplněnosti skladu

Oblečení a hračky vybíráme dle aktuálních potřeb rodin kterým pomáháme, dále dle naplněnosti skladu a také dle ročního období a potřeb které si vyžaduje.